Онко портал » Діють програми підтримки пацієнтів

Діють програми підтримки пацієнтів

06.11.2015

diyut_programi_pidtrimki_patsientiv

Громадська організація “Центр зі сприяння в поширенні соціальних програм в галузі охорони здоров’я «Рівне право на життя»“ разом із Благодійною організацією “Благодійний фонд «Буду жити»“  за сприяння компанії  ТОВ «РОШ Україна» проводять програму підтримки пацієнтів,  хворих на рак кишечнику, шлунка, нирки, грудної залози, яєчників та рак легенів.

Участь у програмі надає змогу пацієнтам зменшити вартість терапії за рахунок отримання безкоштовних лікарських засобів. Детальніша інформація на сайтіhttp://rakpobedim.com.ua/programma-podderzhki-paczientov.html або за телефоном0800-210-123.

Всеукраїнська громадська організація «Асоціація допомоги інвалідам та пацієнтам з хронічними лімфопроліферативними  захворюваннями» за сприяння компанії ТОВ «РОШ Україна» проводить програму підтримки пацієнтів, хворих на хронічну лімфоцитарну лейкемію, неходжкінські лімфоми та  HER-2 позитивний рак грудної залози. Участь у  цій програмі також  надає можливість пацієнту зменшити вартість лікування за рахунок отримання безкоштовних лікарських засобів.

Детальнішу інформацію можна отримати на сайті http://lympho.com.ua/projects/programma-podderjki-pacientov або зателефонами 067-4895287, 050-4448091.

Візитів: 106 всього, 1 в день

Всі статті розділу: "Новини"