Онко портал » Італія стала лідером у боротьбі з раком

Італія стала лідером у боротьбі з раком

03.11.2015

Italiya_stala_liderom_u_borotbi_z_rakomПонад два мільйони італійців змогли перемогти в боротьбі проти раку, вивівши свою країну на перше місце в Європі. З такого обнадійливого повідомлення відкрився XVII Національний конгрес італійської Асоціації Медичної Онкології (AIOM), в якому взяли участь понад 3 тисячі фахівців.

За останні п’ятнадцять років (1998-2015) кількість італійців, які змогли вилікуватися від онкології, зросла на 18% (для чоловіків) і на 10% (для жінок). Особливо високий відсоток в лікуванні розповсюджених видів раку, таких як рак товстої кишки (60,8% замість 57%), рак молочної залози (85,5% замість 81,8%) і рак передміхурової залози (88,6% замість 83, 4%).

Крім того, сьогодні тривають розробки нових методів боротьби проти онкозахворювань, наприклад, імуноонкологіі. Спеціальні препарати ніби маркують пухлину, роблячи її видимою для власних захисних сил організму. І хоч би як мало таких захисних сил залишилося у пацієнта,  цього буває достатньо, щоб загальмувати захворювання.

Зараз це – один з найбільш перспективних підходів у світі, який уже добре зарекомендував себе в лікуванні меланоми, раку легенів і нирок.

Візитів: 27 всього, 1 в день

Всі статті розділу: "Новини"