Онко портал » Співпробітники HIP долучилися до міжнародної кампанії з проблеми раку передміхурової залози

Співпробітники HIP долучилися до міжнародної кампанії з проблеми раку передміхурової залози

03.11.2015

spivprobitniki_nr_doluchilisya_do_mijnarodnoji_kampaniji_z_problemi_raku_peredmihurovoji_zaloziУвсьому світі в листопаді проходить акція Movember, основна мета якої – привернути увагу до проблеми раку передміхурової залози. Цього року до неї приєдналися і співробітники відділення пластичної та реконструктивної онкоурології Національного інституту раку.

Назва акції Movember виникла зі злиття слів moustache – вуса і November – листопад. Кожен чоловік, який підтримує цю акцію, гладко поголившись 1 листопада, повинен не торкатися бритвою свого обличчя протягомвсього місяця.А коли люди питатимуть їх, чому вони не голяться, ті інформуватимуть про проблему раку передміхурової залози і про те, які обстеження потрібно проходити, аби не пропустити захворювання. Вперше Movember стартував в 2004 році в Австралії та Новій Зеландії.

Для України акція Movember  – нова, і українські лікарі приєднуються до неї вперше. Вони будуть відрощувати вуса протягом листопада і тим самим виступати живою рекламою кампанії обізнаності про проблему чоловічого здоров’я. Лікарі закликають співробітників інституту, пацієнтів та просто небайдужих приєднатися до акції. Відомий український тенісист Сергій Стаховський також підтримав таку ідею і приєднався до кампанії.

На рак передміхурової залози хворіє кожен шостий чоловік на планеті. А це майже 500 000 000 чоловіків у всьому світі. Лікарі наголошують: простий аналіз на визначення рівню простат – специфічного антигена в крові дозволяє запідозрити небезпечне захворювання і не пропустити його на ранній стадії, коли  воно виліковне.

Візитів: 64 всього, 1 в день

Всі статті розділу: "Новини"